Zaznacz stronę

Kogis, czołowy organizator turystyki dziecięcej i młodzieżowej, rusza z kolejną promocją na kolonie i obozy. Tym razem rabaty są naprawdę imponujące, dzięki czemu rodzice, którzy jeszcze się wahali, czy stać ich na sfinansowanie letniego wypoczynku dziecka, teraz mogą nieco odważniej przeanalizować domowy budżet. Promocja to niejedyny powód, dla którego warto skorzystać z oferty Kogis. Po szczegóły zapraszamy do naszego artykułu.

Ile można zaoszczędzić dzięki trwającej promocji na kolonie i obozy Kogis?

Aktualna promocja zorganizowana przez Kogis prezentuje się bardzo okazale. Biuro udziela rabatów kwotowych od cen regularnych, które mogą sięgać nawet kilkuset złotych. Ostateczna wysokość rabatu zależy od konkretnej imprezy, turnusu oraz lokalizacji, a także grupy wiekowej.

Tak wysoki rabat powoduje, że realna cena kolonii lub obozu jest nawet o kilkanaście procent niższa, co już stanowi dużą ulgę finansową dla domowego budżetu.

Jeśli więc chcesz zafundować dziecku atrakcyjny wyjazd wakacyjny, natomiast na przeszkodzie stają wysokie ceny obozów i kolonii, to koniecznie zapoznaj się z aktualną promocją Kogis. Szczegóły znajdziesz pod koniec tego artykułu.

Rabaty nie tylko w okresie promocji

Jeśli nie możesz skorzystać z aktualnej promocji (jest ograniczona czasowo), a planujesz posłać dziecko na kolonie lub obóz z Kogis, to wiedz, że organizator udziela również rabatów w okresie standardowej sprzedaży.

Na zniżkę można liczyć rezerwując wyjazd dla rodzeństwa. Rabat wynosi kilkadziesiąt złotych, które następnie można przeznaczyć np. na kieszonkowe dla dzieci.

Szeroka oferta, w której każdy znajdzie coś dla siebie

W ofercie Kogis znajdziesz obozy i kolonie dla dzieci i młodzieży w wieku od 5-6 do 18 lat. Oferta jest rzeczywiście imponująca, obejmując łącznie kilkadziesiąt imprez tematycznych. Trudno byłoby sobie wyobrazić, aby ktokolwiek nie był w stanie znaleźć odpowiedniego wyjazdu dla siebie.

Kogis proponuje kolonie i obozy o tematyce m.in.:

 • Survivalowej;
 • Sportowej;
 • Tanecznej;
 • Jeździeckiej;
 • Żeglarskiej;
 • Harry Potter;
 • RPG;
 • LEGO;
 • Minecraft;
 • Anime i manga;
 • Artystycznej;

Sporą popularnością cieszą się również obozy i kolonie chillout, czyli dedykowane młodym ludziom, którzy w trakcie wakacji chcą przede wszystkim odpocząć i naładować baterie przed kolejnym rokiem szkolnym.

Duży wybór terminów – są i tańsze

Szukając kolonii czy obozu dla dziecka w atrakcyjnej cenie skup się na kwestii turnusu. Nie jest żadną tajemnicą, że w szczycie sezonu wakacyjnego organizatorzy raczej niechętnie udzielają rabatów. Na najlepsze ceny można natomiast liczyć w ostatnich dwóch tygodniach sierpnia – zwłaszcza, gdy uda się „upolować” nieco krótszy turnus kończący się tuż przed 1 września.

Dlaczego warto posłać dziecko na kolonie lub obóz z Kogis?

Kogis to wysoko oceniany przez rodziców organizator turystyki dziecięcej i młodzieżowej. Biuro od wielu lat zapewnia młodym ludziom super wakacje w najatrakcyjniejszych zakątkach Polski, dbając o bezpieczeństwo, mnóstwo rozrywek, bogaty program oraz ciekawe wycieczki, również w cenie pobytu.

Dla rodziców ważne może być też to, że wyjazdy na kolonie i obozy Kogis odbywają się z wielu miejscowości w Polsce, dzięki czemu można uniknąć długiego i kosztownego odwożenia dziecka na miejsce zbiórki.

Sprawdź szczegóły promocji

Z aktualną, wciąż trwającą promocją na kolonie i obozy Kogis, możesz się zapoznać na stronie https://www.kogis.pl/promocje/. Po wybraniu odpowiedniej imprezy dla dziecka, łatwo zarezerwujesz miejsce online. Warto się z tym pospieszyć, ponieważ listy chętnych błyskawicznie się zapełniają.